5 päeva ilmaprognoos Zaragoza 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Zaragoza, homme, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur 7 °C kuni 14 °C.
Sademete tõenäosus 42%. Tuul kuni 2.19 m/s (iilid 3.89 m/s). Õhuniiskus 57–83%, õhurõhk 766–768 mm Hg, UV-indeks kuni 2.4.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:42
Päikeseloojang 17:51
Päikeseloojang 17:51
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:43 · Kuuloojang 16:32
Kuutõus 05:43 · Kuuloojang 16:32
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 7% | 53% | 58% | 767 mm Hg | E 97° 1.81 (1.81) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 8 °C | 16% | 90% | 67% | 767 mm Hg | E 100° 1.39 (2.53) m/s | 0 |
| 02:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 5% | 26% | 61% | 767 mm Hg | ENE 74° 2.11 (2.11) m/s | 0 |
| 03:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 8% | 50% | 62% | 767 mm Hg | ENE 71° 2.19 (2.22) m/s | 0 |
| 04:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 12% | 61% | 71% | 767 mm Hg | E 94° 1.39 (2.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 8 °C | 17% | 99% | 66% | 767 mm Hg | ENE 70° 2 (2) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 7 °C | 18% | 99% | 68% | 767 mm Hg | ENE 76° 2 (2) m/s | 0 |
| 07:00 | Nõrk uduvihm | 8 °C | 42% (0.21 mm/h) | 100% | 76% | 767 mm Hg | ESE 112° 1.19 (2.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 8 °C | 17% | 100% | 67% | 767 mm Hg | NE 54° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 11 °C | 15% | 100% | 61% | 767 mm Hg | ENE 63° 1.39 (1.39) m/s | 0.2 |
| 10:00 | Nõrk uduvihm | 11 °C | 41% (0.16 mm/h) | 100% | 78% | 768 mm Hg | ESE 104° 0.81 (2.33) m/s | 0.8 |
| 11:00 | Nõrk uduvihm | 11 °C | 35% (0.19 mm/h) | 100% | 68% | 768 mm Hg | E 84° 1.11 (1.22) m/s | 1.5 |
| 12:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 11 °C | 19% (0.01 mm/h) | 100% | 68% | 768 mm Hg | ENE 69° 1.19 (1.39) m/s | 2.1 |
| 13:00 | Pilves | 13 °C | 16% | 82% | 71% | 767 mm Hg | ESE 105° 1.5 (3.61) m/s | 2.4 |
| 14:00 | Pilvine | 12 °C | 15% | 100% | 61% | 767 mm Hg | E 84° 1.61 (1.72) m/s | 2.1 |
| 15:00 | Pilves | 12 °C | 12% | 80% | 62% | 767 mm Hg | ENE 74° 1.61 (1.72) m/s | 1.5 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 14 °C | 8% | 51% | 61% | 766 mm Hg | E 95° 1.69 (3.89) m/s | 0.8 |
| 17:00 | Päikesepaisteline | 13 °C | 4% | 12% | 57% | 766 mm Hg | E 92° 2 (2.5) m/s | 0.2 |
| 18:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 8% | 35% | 67% | 767 mm Hg | E 79° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 10 °C | 10% | 23% | 77% | 767 mm Hg | ESE 107° 1 (1.72) m/s | 0 |
| 20:00 | Selge | 8 °C | 7% | 5% | 72% | 767 mm Hg | ENE 77° 0.5 (0.53) m/s | 0 |
| 21:00 | Selge | 8 °C | 7% | 5% | 72% | 767 mm Hg | ESE 107° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 22:00 | Selge | 8 °C | 11% | 11% | 83% | 767 mm Hg | SE 134° 1 (2.03) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 100% | 76% | 767 mm Hg | NE 49° 0.69 (0.69) m/s | 0 |
Zaragoza kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.