5 päeva ilmaprognoos Srinagar 20. okt 2026
Ilmaprognoos Srinagar teisipäev 20. okt 2026: pilvine, temperatuur 7 °C kuni 21 °C.
Sademete tõenäosus 12%. Tuul kuni 2.11 m/s (iilid 7.11 m/s). Õhuniiskus 23–50%, õhurõhk 762–767 mm Hg, UV-indeks kuni 4.3.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 06:40
Päikeseloojang 17:51
Päikeseloojang 17:51
Kasvav kuu77% valgustatud
Kuutõus 14:51 · Kuuloojang 00:52
Kuutõus 14:51 · Kuuloojang 00:52
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 10 °C | 1% | 3% | 44% | 766 mm Hg | W 270° 1.31 (1.33) m/s | 0 |
| 01:00 | Suitsuvine | 10 °C | 2% | 2% | 45% | 766 mm Hg | W 265° 1.19 (4.19) m/s | 0 |
| 02:00 | Suitsuvine | 9 °C | 2% | 5% | 46% | 766 mm Hg | W 266° 1.11 (1.11) m/s | 0 |
| 03:00 | Suitsuvine | 8 °C | 2% | 6% | 47% | 766 mm Hg | W 266° 0.89 (3.89) m/s | 0 |
| 04:00 | Suitsuvine | 8 °C | 3% | 19% | 48% | 766 mm Hg | WSW 247° 0.81 (3.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Suitsuvine | 8 °C | 3% | 17% | 49% | 767 mm Hg | WSW 245° 0.81 (3.81) m/s | 0 |
| 06:00 | Suitsuvine | 7 °C | 5% | 48% | 50% | 767 mm Hg | WSW 245° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Suitsuvine | 9 °C | 12% | 99% | 48% | 767 mm Hg | WSW 248° 0.39 (5.39) m/s | 0.1 |
| 08:00 | Suitsuvine | 12 °C | 10% | 100% | 43% | 767 mm Hg | NE 46° 0.19 (0.39) m/s | 0.6 |
| 09:00 | Pilvine | 14 °C | 10% | 100% | 40% | 767 mm Hg | NNE 22° 0.89 (3.89) m/s | 1.6 |
| 10:00 | Pilvine | 16 °C | 9% | 98% | 35% | 767 mm Hg | NNE 13° 1.39 (5.39) m/s | 2.9 |
| 11:00 | Pilvine | 18 °C | 9% | 100% | 31% | 766 mm Hg | NNE 19° 1.61 (6.61) m/s | 3.9 |
| 12:00 | Pilvine | 19 °C | 9% | 100% | 28% | 764 mm Hg | NNE 17° 1.61 (4.61) m/s | 4.3 |
| 13:00 | Pilvine | 20 °C | 9% | 100% | 25% | 764 mm Hg | NNE 16° 1.19 (4.19) m/s | 3.9 |
| 14:00 | Pilvine | 21 °C | 9% | 96% | 24% | 763 mm Hg | NE 35° 1.11 (5.11) m/s | 2.9 |
| 15:00 | Pilves | 21 °C | 4% | 63% | 23% | 762 mm Hg | ENE 61° 1 (4) m/s | 1.7 |
| 16:00 | Pilves | 21 °C | 6% | 80% | 23% | 762 mm Hg | ESE 103° 1.19 (6.19) m/s | 0.7 |
| 17:00 | Pilvine | 16 °C | 9% | 100% | 30% | 763 mm Hg | SE 145° 2.11 (7.11) m/s | 0.1 |
| 18:00 | Pilvine | 14 °C | 10% | 99% | 35% | 764 mm Hg | SSW 192° 2 (2.03) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 13 °C | 10% | 100% | 37% | 764 mm Hg | SSW 205° 1.39 (1.44) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 13 °C | 10% | 100% | 36% | 764 mm Hg | SW 217° 1.31 (6.31) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 12 °C | 10% | 100% | 37% | 764 mm Hg | WSW 239° 1.11 (6.11) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 12 °C | 10% | 100% | 37% | 765 mm Hg | WSW 251° 1.11 (5.11) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 11 °C | 10% | 100% | 38% | 765 mm Hg | WSW 255° 1 (6) m/s | 0 |
Srinagar kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.