5 päeva ilmaprognoos Srinagar 6. nov 2026
Ilmaprognoos — Srinagar, täna, 6. nov 2026: suitsuvine, temperatuur 4 °C kuni 19 °C.
Sademete tõenäosus 11%. Tuul kuni 1.5 m/s (iilid 6.5 m/s). Õhuniiskus 23–65%, õhurõhk 763–770 mm Hg, UV-indeks kuni 4.4.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 06:55
Päikeseloojang 17:33
Päikeseloojang 17:33
Kahanev sirp6% valgustatud
Kuutõus 03:39 · Kuuloojang 15:35
Kuutõus 03:39 · Kuuloojang 15:35
Graafik
Tabel
R, 6. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 7 °C | 2% | 4% | 47% | 768 mm Hg | WSW 253° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 01:00 | Suitsuvine | 7 °C | 2% | 4% | 49% | 768 mm Hg | WSW 244° 0.81 (5.81) m/s | 0 |
| 02:00 | Suitsuvine | 5 °C | 6% | 17% | 65% | 768 mm Hg | SW 218° 0.39 (2.03) m/s | 0 |
| 03:00 | Suitsuvine | 6 °C | 3% | 6% | 54% | 768 mm Hg | SW 236° 0.81 (5.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Suitsuvine | 5 °C | 3% | 8% | 55% | 768 mm Hg | WSW 240° 0.61 (4.61) m/s | 0 |
| 05:00 | Suitsuvine | 4 °C | 6% | 22% | 64% | 769 mm Hg | SW 231° 0.31 (1.89) m/s | 0 |
| 06:00 | Suitsuvine | 5 °C | 7% | 43% | 59% | 769 mm Hg | W 275° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Suitsuvine | 5 °C | 6% | 43% | 57% | 770 mm Hg | W 266° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Suitsuvine | 9 °C | 9% | 72% | 54% | 770 mm Hg | NNE 27° 0.31 (1.81) m/s | 0.5 |
| 09:00 | Suitsuvine | 12 °C | 11% | 100% | 44% | 770 mm Hg | NNE 13° 1 (4) m/s | 1.5 |
| 10:00 | Pilvine | 14 °C | 10% | 100% | 39% | 769 mm Hg | NNE 17° 1.31 (5.31) m/s | 2.8 |
| 11:00 | Pilves | 15 °C | 8% | 81% | 41% | 768 mm Hg | NNW 333° 0.69 (3.58) m/s | 3.9 |
| 12:00 | Pilvine | 17 °C | 9% | 100% | 30% | 766 mm Hg | NNE 27° 1.19 (4.19) m/s | 4.4 |
| 13:00 | Pilvine | 18 °C | 8% | 94% | 27% | 764 mm Hg | NNE 31° 1.31 (4.31) m/s | 4 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 18 °C | 4% | 52% | 32% | 764 mm Hg | NW 308° 0.69 (3.86) m/s | 2.8 |
| 15:00 | Päikesepaisteline | 19 °C | 1% | 6% | 23% | 763 mm Hg | NE 38° 1 (6) m/s | 1.4 |
| 16:00 | Päikesepaisteline | 19 °C | 1% | 10% | 24% | 763 mm Hg | ENE 58° 0.69 (3.69) m/s | 0.5 |
| 17:00 | Päikesepaisteline | 12 °C | 1% | 4% | 43% | 764 mm Hg | E 100° 0.5 (1.47) m/s | 0 |
| 18:00 | Selge | 11 °C | 1% | 4% | 36% | 764 mm Hg | S 185° 1.19 (1.31) m/s | 0 |
| 19:00 | Suitsuvine | 10 °C | 1% | 5% | 39% | 765 mm Hg | SSW 204° 1.5 (6.5) m/s | 0 |
| 20:00 | Suitsuvine | 9 °C | 2% | 1% | 52% | 765 mm Hg | S 188° 0.5 (1.92) m/s | 0 |
| 21:00 | Suitsuvine | 9 °C | 1% | 4% | 42% | 766 mm Hg | WSW 245° 0.81 (4.81) m/s | 0 |
| 22:00 | Suitsuvine | 9 °C | 1% | 0% | 43% | 767 mm Hg | W 274° 1.19 (1.22) m/s | 0 |
| 23:00 | Suitsuvine | 7 °C | 3% | 0% | 54% | 767 mm Hg | W 269° 0.39 (1.86) m/s | 0 |
R, 6. november 2026
Srinagar: korduma kippuvad küsimused 5 päeva ilma kohta
Srinagar: milline on ilm järgmise 5 päeva jooksul?
Järgmise 5 päeva jooksul on temperatuur umbes 4 kuni 20 °C. Iga 5 päeva üksikasjalikku tunniprognoosi vaata ülal olevatelt graafikutelt.
Srinagar: millistel järgmisest 5 päevast sajab vihma?
Sademete tõenäosus ulatub järgmise 5 päeva jooksul 25%-ni. Ülal olevalt 5 päeva sademetegraafikult näed täpselt, millistel päevadel ja tundidel sajab.
Srinagar: kui täpne on 5 päeva ilmaprognoos?
5 päeva prognoos on üsna usaldusväärne: esimesed 2–3 päeva on tavaliselt väga täpsed, päevad 4–5 võivad täpsustuda. Andmeid uuendatakse mitu korda päevas, seega vaata enne tähtsaid plaane uuesti.
Srinagar: milline järgmisest 5 päevast on kõige soojem ja milline kõige jahedam?
Järgmise 5 päeva jooksul kõigub temperatuur umbes 4 kuni 20 °C. Kõige soojemat ja jahedamat päeva saad võrrelda ülal oleval temperatuurigraafikul.
Srinagar: kas järgmise 5 päeva jooksul on tuuline?
Järgmise 5 päeva jooksul tugevneb tuul kuni 2 m/s. Kõige tuulisemad päevad on ülal oleval tuulegraafikul hästi näha.
Srinagar: milline nädalapäev sobib kõige paremini jalutuskäiguks või reisiks?
Jalutuskäiguks või reisiks vali väikseima sajutõenäosusega (kuni 25%) ja nõrga tuulega päevad – neid on lihtne võrrelda ülal olevatel 5 päeva graafikutel.
Srinagar: kuidas 5 päeva prognoosi kõige paremini kasutada?
Esimesed 2–3 päeva on kindlateks otsusteks piisavalt usaldusväärsed, päevad 4–5 on juhis, mis lähenedes täpsustub. Prognoosi uuendatakse mitu korda päevas, seega vaata enne tähtsaid plaane uuesti.
Srinagar: kas mul on sel nädalal vihmavarju või päikesekreemi vaja?
Vihma tõenäosus ulatub järgmise 5 päeva jooksul 25%-ni, seega võtke märgemate päevade jaoks midagi veekindlat — millised need on, näitab päevariba ülal. Tänane UV-indeks ulatub 4.4-ni; kreem tasub ära umbes alates 3-st.
Srinagar kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.