5 päeva ilmaprognoos Mont-Tremblant 18. okt 2026
Ilmaprognoos Mont-Tremblant pühapäev 18. okt 2026: pilvine, temperatuur 2 °C kuni 8 °C.
Sademete tõenäosus 44%. Tuul kuni 4.61 m/s (iilid 14.39 m/s). Õhuniiskus 76–98%, õhurõhk 766–770 mm Hg, UV-indeks kuni 2.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 07:19
Päikeseloojang 18:07
Päikeseloojang 18:07
Esimene veerand58% valgustatud
Kuutõus 15:07 · Kuuloojang täna ei looju
Kuutõus 15:07 · Kuuloojang täna ei looju
Graafik
Tabel
P, 18. oktoober 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 2 °C | 24% | 100% | 78% | 766 mm Hg | WSW 258° 4.61 (14.39) m/s | 0 |
| 01:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 2 °C | 35% (0.06 mm/h) | 98% | 88% | 766 mm Hg | W 268° 4.61 (12.92) m/s | 0 |
| 02:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 2 °C | 38% (0.04 mm/h) | 100% | 97% | 767 mm Hg | W 281° 3.81 (10.11) m/s | 0 |
| 03:00 | Mõõdukad kuni tugevad lumehood | 3 °C | 44% (0.08 mm/h) | 100% | 96% | 767 mm Hg | WNW 295° 3.31 (8.31) m/s | 0 |
| 04:00 | Mõõdukad kuni tugevad lumehood | 3 °C | 43% (0.09 mm/h) | 100% | 94% | 768 mm Hg | WNW 288° 2.61 (7.19) m/s | 0 |
| 05:00 | Nõrgad lumehood | 2 °C | 35% (0.04 mm/h) | 100% | 91% | 768 mm Hg | WNW 290° 2.69 (7.06) m/s | 0 |
| 06:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 2 °C | 31% (0.01 mm/h) | 100% | 91% | 769 mm Hg | W 278° 1.81 (5.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Vine | 2 °C | 38% | 99% | 94% | 770 mm Hg | WSW 237° 1.19 (2.72) m/s | 0 |
| 08:00 | Udu | 2 °C | 42% | 100% | 98% | 770 mm Hg | SSW 199° 1 (1.53) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 3 °C | 30% | 93% | 93% | 770 mm Hg | SW 226° 1 (1.75) m/s | 1 |
| 10:00 | Pilvine | 4 °C | 27% | 100% | 86% | 770 mm Hg | SW 219° 1.31 (2.5) m/s | 1 |
| 11:00 | Pilvine | 6 °C | 24% | 100% | 80% | 770 mm Hg | SW 214° 2 (4.31) m/s | 2 |
| 12:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 100% | 76% | 770 mm Hg | SW 219° 2.69 (5.42) m/s | 2 |
| 13:00 | Pilvine | 7 °C | 22% | 100% | 77% | 770 mm Hg | SW 216° 3.31 (6.14) m/s | 2 |
| 14:00 | Pilvine | 8 °C | 24% | 100% | 79% | 769 mm Hg | SW 215° 3.31 (6.89) m/s | 2 |
| 15:00 | Pilvine | 8 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | SSW 213° 3.5 (7.81) m/s | 2 |
| 16:00 | Pilvine | 8 °C | 25% | 100% | 81% | 768 mm Hg | SW 219° 3.19 (8.22) m/s | 2 |
| 17:00 | Pilvine | 7 °C | 27% | 100% | 85% | 768 mm Hg | SSW 211° 2.19 (9.39) m/s | 2 |
| 18:00 | Pilvine | 5 °C | 27% | 89% | 89% | 768 mm Hg | S 182° 2 (4.22) m/s | 2 |
| 19:00 | Selge | 3 °C | 16% | 8% | 94% | 769 mm Hg | SSE 161° 2.11 (2.42) m/s | 0 |
| 20:00 | Vine | 3 °C | 24% | 38% | 94% | 769 mm Hg | SSE 162° 2.19 (3.5) m/s | 0 |
| 21:00 | Vine | 3 °C | 32% | 78% | 95% | 769 mm Hg | S 171° 2.5 (10) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 3 °C | 29% | 93% | 91% | 769 mm Hg | SSW 199° 2.69 (8.92) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 2 °C | 31% | 100% | 92% | 769 mm Hg | SSW 202° 2.31 (5.5) m/s | 0 |
P, 18. oktoober 2026
Mont-Tremblant kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.