5 päeva ilmaprognoos Mont-Tremblant 4. nov 2026
Ilmaprognoos — Mont-Tremblant, homme, 4. nov 2026: udu, temperatuur 10 °C kuni 18 °C.
Sademete tõenäosus 46%. Tuul kuni 2.81 m/s (iilid 12.81 m/s). Õhuniiskus 77–100%, õhurõhk 758–763 mm Hg, UV-indeks kuni 2.1.
5 päeva ühe pilguga — puuduta päeva, et see avada
Päikesetõus 06:43
Päikeseloojang 16:40
Päikeseloojang 16:40
Kahanev sirp20% valgustatud
Kuutõus 01:08 · Kuuloojang 14:23
Kuutõus 01:08 · Kuuloojang 14:23
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Udu | 10 °C | 45% (0.02 mm/h) | 100% | 99% | 763 mm Hg | SSW 195° 2.39 (10.53) m/s | 0 |
| 01:00 | Udu | 11 °C | 45% (0.01 mm/h) | 100% | 99% | 762 mm Hg | SSW 207° 2.81 (8.72) m/s | 0 |
| 02:00 | Udu | 11 °C | 42% | 100% | 98% | 762 mm Hg | SW 215° 2.61 (12.33) m/s | 0 |
| 03:00 | Udu | 12 °C | 42% | 100% | 98% | 762 mm Hg | SW 218° 2.69 (12.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Udu | 11 °C | 46% (0.03 mm/h) | 100% | 99% | 762 mm Hg | SSW 213° 2.81 (9.11) m/s | 0 |
| 05:00 | Udu | 11 °C | 43% | 100% | 98% | 761 mm Hg | SSW 213° 2.19 (8.22) m/s | 0 |
| 06:00 | Udu | 11 °C | 43% | 100% | 99% | 762 mm Hg | SSW 205° 1.81 (5.72) m/s | 0 |
| 07:00 | Udu | 10 °C | 43% | 100% | 100% | 762 mm Hg | SSW 198° 2.11 (5.67) m/s | 0 |
| 08:00 | Udu | 11 °C | 43% | 100% | 99% | 762 mm Hg | SSW 210° 1.61 (4.72) m/s | 0.2 |
| 09:00 | Vine | 13 °C | 39% | 100% | 96% | 762 mm Hg | SW 221° 1.89 (4.69) m/s | 0.6 |
| 10:00 | Vine | 14 °C | 38% | 100% | 94% | 761 mm Hg | SSW 212° 2 (5.58) m/s | 1.1 |
| 11:00 | Pilvine | 16 °C | 28% | 100% | 87% | 761 mm Hg | SW 228° 2 (4.81) m/s | 1.8 |
| 12:00 | Pilvine | 17 °C | 26% | 99% | 84% | 761 mm Hg | SW 221° 2.19 (5) m/s | 2.1 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 18 °C | 14% | 60% | 77% | 761 mm Hg | SSW 206° 2.61 (6.22) m/s | 1.9 |
| 14:00 | Pilvine | 17 °C | 25% | 100% | 82% | 760 mm Hg | SSW 204° 2.39 (5.03) m/s | 1.3 |
| 15:00 | Pilvine | 17 °C | 27% | 100% | 86% | 760 mm Hg | SSW 192° 2.19 (5.72) m/s | 0.6 |
| 16:00 | Pilvine | 16 °C | 26% | 96% | 86% | 760 mm Hg | S 190° 2.31 (5.56) m/s | 0.2 |
| 17:00 | Vine | 12 °C | 39% | 100% | 96% | 760 mm Hg | S 175° 1.81 (2.42) m/s | 0 |
| 18:00 | Vine | 11 °C | 38% | 100% | 95% | 760 mm Hg | SSE 156° 1.81 (2.39) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilves | 11 °C | 28% | 84% | 93% | 759 mm Hg | SSE 161° 2.19 (4.22) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 11 °C | 31% | 100% | 92% | 759 mm Hg | SE 144° 1.81 (2) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilves | 11 °C | 27% | 84% | 91% | 758 mm Hg | SSE 148° 2 (2.19) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 10 °C | 30% | 97% | 92% | 758 mm Hg | SSE 151° 2.61 (5.08) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 11 °C | 31% | 100% | 92% | 758 mm Hg | SE 145° 2.31 (6.03) m/s | 0 |
Mont-Tremblant kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.