5 päeva ilmaprognoos Leverkusen 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Leverkusen, laupäev, 7. nov 2026: pilvine, temperatuur 3 °C kuni 10 °C.
Sademete tõenäosus 26%. Tuul kuni 2.19 m/s (iilid 4.89 m/s). Õhuniiskus 67–86%, õhurõhk 767–769 mm Hg, UV-indeks kuni 1.
Päikesetõus 07:34
Päikeseloojang 16:56
Päikeseloojang 16:56
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:27 · Kuuloojang 15:39
Kuutõus 05:27 · Kuuloojang 15:39
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pilvine | 6 °C | 19% | 98% | 72% | 768 mm Hg | ESE 120° 1.39 (1.92) m/s | 0 |
| 01:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 13% | 38% | 80% | 768 mm Hg | ESE 120° 1.89 (3.22) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 6 °C | 21% | 100% | 74% | 768 mm Hg | ESE 122° 1.39 (1.72) m/s | 0 |
| 03:00 | Pilvine | 5 °C | 22% | 100% | 76% | 768 mm Hg | SE 133° 1.39 (1.81) m/s | 0 |
| 04:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 15% | 40% | 84% | 768 mm Hg | ESE 123° 2.11 (3.75) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 5 °C | 23% | 100% | 78% | 768 mm Hg | SE 131° 1.5 (2) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 5 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | SE 133° 1.39 (2) m/s | 0 |
| 07:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 16% | 40% | 86% | 768 mm Hg | SE 129° 2.19 (3.81) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 5 °C | 24% | 95% | 81% | 768 mm Hg | SE 132° 1.39 (2) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 6 °C | 23% | 98% | 78% | 768 mm Hg | SE 144° 1.39 (2.11) m/s | 0.2 |
| 10:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 11% | 36% | 77% | 769 mm Hg | SE 145° 2.11 (4.81) m/s | 0.4 |
| 11:00 | Pilvine | 8 °C | 19% | 100% | 70% | 769 mm Hg | S 186° 1.31 (1.92) m/s | 0.7 |
| 12:00 | Pilvine | 9 °C | 16% | 92% | 68% | 768 mm Hg | SW 223° 1.19 (2.22) m/s | 1 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 9% | 41% | 68% | 768 mm Hg | SSE 165° 1.39 (4.69) m/s | 0.9 |
| 14:00 | Pilvine | 10 °C | 17% | 100% | 67% | 768 mm Hg | WSW 238° 1.39 (2.83) m/s | 0.6 |
| 15:00 | Pilvine | 10 °C | 17% | 100% | 67% | 767 mm Hg | WSW 244° 1.19 (2.86) m/s | 0.3 |
| 16:00 | Pilvine | 9 °C | 19% | 91% | 74% | 767 mm Hg | SSE 164° 0.61 (2.81) m/s | 0.1 |
| 17:00 | Pilvine | 9 °C | 21% | 100% | 75% | 767 mm Hg | SSE 164° 0.61 (0.61) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 9 °C | 22% | 100% | 77% | 767 mm Hg | S 170° 0.89 (4.89) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 7 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | SE 138° 1.39 (2.44) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 8 °C | 23% | 100% | 79% | 767 mm Hg | SSE 153° 1.39 (1.61) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 8 °C | 24% | 100% | 80% | 768 mm Hg | SSE 149° 1.5 (1.69) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 7 °C | 25% | 89% | 85% | 768 mm Hg | SSE 155° 1.61 (2.67) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 7 °C | 26% | 100% | 83% | 768 mm Hg | SSE 147° 1.39 (1.61) m/s | 0 |
Leverkusen kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.