5 päeva ilmaprognoos Langoiran 7. nov 2026
Ilmaprognoos — Langoiran, laupäev, 7. nov 2026: päikesepaisteline, temperatuur 6 °C kuni 18 °C.
Sademete tõenäosus 24%. Tuul kuni 3 m/s (iilid 7.22 m/s). Õhuniiskus 45–93%, õhurõhk 763–767 mm Hg, UV-indeks kuni 5.
Päikesetõus 07:47
Päikeseloojang 17:42
Päikeseloojang 17:42
Noorkuu2% valgustatud
Kuutõus 05:46 · Kuuloojang 16:24
Kuutõus 05:46 · Kuuloojang 16:24
Graafik
Tabel
L, 7. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 8 °C | 7% | 0% | 75% | 767 mm Hg | SE 126° 0.69 (0.81) m/s | 0 |
| 01:00 | Selge | 6 °C | 14% | 15% | 89% | 767 mm Hg | ESE 115° 1.5 (4.5) m/s | 0 |
| 02:00 | Selge | 8 °C | 8% | 0% | 77% | 767 mm Hg | SSE 157° 1.31 (1.31) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 8 °C | 8% | 0% | 77% | 766 mm Hg | SSE 158° 1.19 (1.22) m/s | 0 |
| 04:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 22% | 60% | 91% | 767 mm Hg | ESE 102° 1.81 (4.81) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 7 °C | 9% | 0% | 80% | 766 mm Hg | SE 129° 1.5 (1.5) m/s | 0 |
| 06:00 | Selge | 7 °C | 10% | 0% | 81% | 766 mm Hg | ESE 118° 1.61 (4.61) m/s | 0 |
| 07:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 23% | 60% | 93% | 766 mm Hg | ESE 102° 2 (6) m/s | 0 |
| 08:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 15% | 34% | 85% | 766 mm Hg | ESE 108° 2 (2.22) m/s | 0 |
| 09:00 | Osaliselt pilves | 8 °C | 12% | 31% | 79% | 766 mm Hg | ESE 114° 1.89 (3.5) m/s | 0.1 |
| 10:00 | Pilves | 8 °C | 24% | 85% | 86% | 767 mm Hg | ESE 111° 2.5 (3.61) m/s | 0.4 |
| 11:00 | Pilves | 13 °C | 10% | 67% | 61% | 765 mm Hg | ESE 119° 2.5 (3.81) m/s | 0.9 |
| 12:00 | Pilves | 15 °C | 11% | 85% | 57% | 765 mm Hg | SE 126° 2.81 (4) m/s | 1.5 |
| 13:00 | Pilvine | 13 °C | 16% | 88% | 70% | 766 mm Hg | ESE 115° 2.19 (3.89) m/s | 1.8 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 17 °C | 4% | 38% | 47% | 764 mm Hg | SE 141° 3 (3.69) m/s | 5 |
| 15:00 | Pilves | 18 °C | 7% | 73% | 45% | 764 mm Hg | SE 140° 2.81 (3.31) m/s | 4 |
| 16:00 | Pilves | 15 °C | 11% | 73% | 62% | 764 mm Hg | ESE 111° 2.31 (3.11) m/s | 3 |
| 17:00 | Pilves | 15 °C | 10% | 88% | 52% | 763 mm Hg | ESE 121° 2.31 (3.5) m/s | 4 |
| 18:00 | Pilves | 12 °C | 9% | 64% | 62% | 763 mm Hg | ESE 118° 2.39 (3.11) m/s | 0 |
| 19:00 | Selge | 10 °C | 10% | 7% | 81% | 765 mm Hg | ESE 102° 2.19 (3) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 10 °C | 19% | 100% | 71% | 763 mm Hg | ESE 117° 2.5 (3.81) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 12 °C | 16% | 100% | 64% | 763 mm Hg | ESE 114° 2.39 (5.22) m/s | 0 |
| 22:00 | Osaliselt pilves | 9 °C | 13% | 40% | 80% | 764 mm Hg | ESE 105° 2.31 (7) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 12 °C | 16% | 100% | 65% | 763 mm Hg | ESE 114° 2.31 (7.22) m/s | 0 |
L, 7. november 2026
Langoiran kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.