5 päeva ilmaprognoos Capian 8. nov 2026
Ilmaprognoos — Capian, pühapäev, 8. nov 2026: pilvine, temperatuur 6 °C kuni 17 °C.
Sademete tõenäosus 24%. Tuul kuni 5.39 m/s (iilid 13.72 m/s). Õhuniiskus 60–88%, õhurõhk 760–766 mm Hg, UV-indeks kuni 5.
Päikesetõus 07:48
Päikeseloojang 17:41
Päikeseloojang 17:41
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 07:02 · Kuuloojang 16:50
Kuutõus 07:02 · Kuuloojang 16:50
Graafik
Tabel
P, 8. november 2026
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Selge | 8 °C | 8% | 5% | 76% | 766 mm Hg | ESE 104° 2.69 (4.61) m/s | 0 |
| 01:00 | Selge | 7 °C | 12% | 2% | 86% | 765 mm Hg | ESE 108° 2.81 (5.72) m/s | 0 |
| 02:00 | Selge | 7 °C | 9% | 4% | 78% | 765 mm Hg | ESE 104° 2.81 (5.39) m/s | 0 |
| 03:00 | Selge | 7 °C | 9% | 0% | 78% | 764 mm Hg | ESE 110° 2.89 (6.61) m/s | 0 |
| 04:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 18% | 49% | 88% | 764 mm Hg | ESE 115° 3.11 (6.03) m/s | 0 |
| 05:00 | Selge | 6 °C | 11% | 20% | 79% | 764 mm Hg | E 96° 3.11 (8.22) m/s | 0 |
| 06:00 | Selge | 6 °C | 9% | 5% | 79% | 764 mm Hg | ESE 103° 3.61 (11.5) m/s | 0 |
| 07:00 | Osaliselt pilves | 6 °C | 19% | 54% | 88% | 764 mm Hg | ESE 113° 4.11 (12.61) m/s | 0 |
| 08:00 | Osaliselt pilves | 7 °C | 15% | 62% | 77% | 763 mm Hg | ESE 108° 4.5 (13.72) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 8 °C | 20% | 100% | 72% | 763 mm Hg | ESE 113° 4.61 (13.5) m/s | 0.2 |
| 10:00 | Pilvine | 10 °C | 24% | 94% | 83% | 764 mm Hg | ESE 117° 4.61 (12.31) m/s | 0.5 |
| 11:00 | Pilvine | 13 °C | 16% | 100% | 65% | 763 mm Hg | SE 126° 5.39 (9.72) m/s | 1.1 |
| 12:00 | Pilves | 14 °C | 11% | 80% | 60% | 762 mm Hg | ESE 121° 5.31 (8.44) m/s | 1.4 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 16 °C | 10% | 62% | 65% | 762 mm Hg | ESE 122° 4.69 (7.83) m/s | 1.8 |
| 14:00 | Pilvine | 16 °C | 12% | 74% | 65% | 761 mm Hg | ESE 122° 4.61 (7.81) m/s | 4 |
| 15:00 | Osaliselt pilves | 16 °C | 14% | 87% | 64% | 761 mm Hg | ESE 122° 4.5 (7.81) m/s | 5 |
| 16:00 | Pilvine | 17 °C | 16% | 100% | 64% | 760 mm Hg | ESE 122° 4.39 (7.72) m/s | 4 |
| 17:00 | Pilvine | 16 °C | 17% | 100% | 66% | 760 mm Hg | SE 127° 4.39 (8.11) m/s | 4 |
| 18:00 | Pilvine | 15 °C | 17% | 100% | 68% | 760 mm Hg | SE 133° 4.39 (8.5) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 15 °C | 19% | 100% | 70% | 760 mm Hg | SE 139° 4.39 (8.81) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 15 °C | 19% | 100% | 72% | 760 mm Hg | SE 139° 4.31 (9.11) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 14 °C | 21% | 100% | 74% | 760 mm Hg | SE 140° 4.19 (9.31) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 14 °C | 22% | 100% | 76% | 760 mm Hg | SE 141° 4.11 (9.61) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 14 °C | 22% | 97% | 79% | 760 mm Hg | SE 141° 3.89 (9.81) m/s | 0 |
P, 8. november 2026
Capian kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.