5 päeva ilmaprognoos Ust'-Gavrilovka 8. nov 2026
Ilmaprognoos — Ust'-Gavrilovka, pühapäev, 8. nov 2026: pilvine, temperatuur 1 °C kuni 7 °C.
Sademete tõenäosus 43%. Tuul kuni 4.5 m/s (iilid 9.11 m/s). Õhuniiskus 53–81%, õhurõhk 770–775 mm Hg, UV-indeks kuni 0.2.
Ilmahoiatused
Päikesetõus 08:30
Päikeseloojang 17:36
Päikeseloojang 17:36
Noorkuu0% valgustatud
Kuutõus 07:27 · Kuuloojang 16:34
Kuutõus 07:27 · Kuuloojang 16:34
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Nõrk uduvihm | 3 °C | 43% (0.2 mm/h) | 100% | 78% | 770 mm Hg | SW 222° 2.19 (7) m/s | 0 |
| 01:00 | Pilvine | 1 °C | 17% | 100% | 65% | 773 mm Hg | SE 132° 1.39 (1.42) m/s | 0 |
| 02:00 | Pilvine | 1 °C | 16% | 100% | 63% | 773 mm Hg | SE 132° 1 (1) m/s | 0 |
| 03:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 3 °C | 24% (0.01 mm/h) | 99% | 78% | 771 mm Hg | S 180° 1.5 (4.5) m/s | 0 |
| 04:00 | Pilvine | 2 °C | 15% | 100% | 60% | 773 mm Hg | SE 125° 1.69 (6.69) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 2 °C | 16% | 100% | 62% | 774 mm Hg | SE 143° 3.19 (3.69) m/s | 0 |
| 06:00 | Kohati kerge vihm võimalik | 2 °C | 31% (0.07 mm/h) | 99% | 81% | 772 mm Hg | SE 127° 2.61 (6.89) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 2 °C | 17% | 100% | 65% | 774 mm Hg | SE 142° 3.5 (7.42) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 2 °C | 17% | 100% | 64% | 775 mm Hg | SE 137° 3.69 (8.11) m/s | 0 |
| 09:00 | Pilvine | 3 °C | 22% | 99% | 76% | 773 mm Hg | SE 137° 2.39 (7.92) m/s | 0 |
| 10:00 | Pilvine | 3 °C | 14% | 100% | 58% | 774 mm Hg | ESE 115° 4.5 (9.11) m/s | 0.1 |
| 11:00 | Pilvine | 4 °C | 14% | 100% | 57% | 774 mm Hg | ESE 119° 4.11 (8.42) m/s | 0.1 |
| 12:00 | Pilvine | 6 °C | 16% | 99% | 64% | 772 mm Hg | SE 133° 1.81 (6.14) m/s | 0.1 |
| 13:00 | Pilvine | 4 °C | 14% | 100% | 58% | 774 mm Hg | SE 132° 2.5 (4.22) m/s | 0.2 |
| 14:00 | Pilvine | 5 °C | 14% | 100% | 55% | 774 mm Hg | SE 124° 2.11 (2.5) m/s | 0.1 |
| 15:00 | Pilvine | 7 °C | 14% | 100% | 56% | 772 mm Hg | SSE 159° 1.11 (1.14) m/s | 0 |
| 16:00 | Pilvine | 4 °C | 13% | 100% | 53% | 774 mm Hg | ESE 108° 2.31 (5.31) m/s | 0 |
| 17:00 | Pilvine | 4 °C | 14% | 100% | 56% | 774 mm Hg | SE 127° 2.61 (2.61) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilvine | 5 °C | 16% | 100% | 63% | 771 mm Hg | SE 126° 2.19 (2.92) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 4 °C | 14% | 100% | 57% | 774 mm Hg | ESE 112° 3.11 (4.11) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 4 °C | 15% | 100% | 60% | 773 mm Hg | ESE 106° 3.31 (5.33) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 5 °C | 16% | 99% | 63% | 770 mm Hg | E 91° 2.61 (5.83) m/s | 0 |
| 22:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 8% | 61% | 58% | 773 mm Hg | E 96° 3.19 (5.11) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilves | 4 °C | 11% | 80% | 56% | 773 mm Hg | E 88° 3.19 (3.92) m/s | 0 |
Ust'-Gavrilovka kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.