5 päeva ilmaprognoos Ust'-Gavrilovka 4. nov 2026
Ilmaprognoos — Ust'-Gavrilovka, homme, 4. nov 2026: pilvine, temperatuur 1 °C kuni 5 °C.
Sademete tõenäosus 47%. Tuul kuni 5.39 m/s (iilid 11.61 m/s). Õhuniiskus 66–98%, õhurõhk 770–771 mm Hg, UV-indeks kuni 1.2.
Päikesetõus 08:23
Päikeseloojang 17:43
Päikeseloojang 17:43
Kahanev sirp20% valgustatud
Kuutõus 01:41 · Kuuloojang 15:44
Kuutõus 01:41 · Kuuloojang 15:44
Graafik
Tabel
| Aeg | Ilm | Temperatuur | Vihma tõenäosus | Pilvisus | Niiskus | Rõhk | Tuul | UV-indeks |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Mõõdukas lumesadu | 0 °C | 38% (0.08 mm/h) | 100% | 87% | 770 mm Hg | SW 233° 3.89 (7.89) m/s | 0 |
| 01:00 | Mõõdukad kuni tugevad lumehood | 1 °C | 47% (0.12 mm/h) | 100% | 98% | 770 mm Hg | SW 228° 4.89 (10.5) m/s | 0 |
| 02:00 | Mõõdukas lumesadu | 1 °C | 45% (0.08 mm/h) | 100% | 97% | 770 mm Hg | SW 231° 4.81 (11.11) m/s | 0 |
| 03:00 | Nõrk lumesadu | 1 °C | 36% (0.06 mm/h) | 100% | 88% | 770 mm Hg | SW 231° 4 (8.28) m/s | 0 |
| 04:00 | Nõrk lumesadu | 1 °C | 33% (0.02 mm/h) | 100% | 92% | 770 mm Hg | SW 235° 4.89 (11.19) m/s | 0 |
| 05:00 | Pilvine | 1 °C | 27% | 100% | 85% | 770 mm Hg | WSW 240° 5.39 (11.61) m/s | 0 |
| 06:00 | Pilvine | 1 °C | 25% | 96% | 83% | 770 mm Hg | WSW 239° 4.61 (9.14) m/s | 0 |
| 07:00 | Pilvine | 1 °C | 27% | 100% | 85% | 770 mm Hg | WSW 237° 5 (11.39) m/s | 0 |
| 08:00 | Pilvine | 1 °C | 26% | 100% | 84% | 770 mm Hg | SW 236° 4.89 (11.39) m/s | 0 |
| 09:00 | Nõrk lumesadu | 2 °C | 27% (0.03 mm/h) | 99% | 81% | 770 mm Hg | WSW 238° 4.31 (8.75) m/s | 0.2 |
| 10:00 | Pilves | 2 °C | 20% | 80% | 80% | 770 mm Hg | WSW 242° 5 (10.25) m/s | 0.5 |
| 11:00 | Pilves | 3 °C | 15% | 64% | 75% | 770 mm Hg | WSW 247° 5.39 (9.72) m/s | 0.9 |
| 12:00 | Nõrk lumesadu | 3 °C | 20% (0.03 mm/h) | 81% | 76% | 770 mm Hg | WSW 247° 5 (9) m/s | 1.2 |
| 13:00 | Osaliselt pilves | 4 °C | 9% | 46% | 68% | 770 mm Hg | WSW 254° 5.31 (7.92) m/s | 1.1 |
| 14:00 | Osaliselt pilves | 5 °C | 9% | 40% | 68% | 770 mm Hg | WSW 255° 4.69 (7.31) m/s | 0.9 |
| 15:00 | Pilves | 4 °C | 13% | 74% | 66% | 770 mm Hg | WSW 249° 3.5 (6.97) m/s | 0.5 |
| 16:00 | Osaliselt pilves | 3 °C | 11% | 40% | 75% | 770 mm Hg | WSW 247° 2.5 (3.64) m/s | 0.2 |
| 17:00 | Selge | 2 °C | 11% | 22% | 79% | 770 mm Hg | SW 234° 2.11 (2.11) m/s | 0 |
| 18:00 | Pilves | 2 °C | 18% | 81% | 77% | 770 mm Hg | SW 215° 1.89 (2.89) m/s | 0 |
| 19:00 | Pilvine | 1 °C | 24% | 91% | 82% | 771 mm Hg | SSW 195° 1.81 (6.81) m/s | 0 |
| 20:00 | Pilvine | 1 °C | 25% | 93% | 84% | 771 mm Hg | S 184° 2.19 (5.19) m/s | 0 |
| 21:00 | Pilvine | 1 °C | 26% | 96% | 84% | 770 mm Hg | SSE 156° 1.89 (2.67) m/s | 0 |
| 22:00 | Pilvine | 1 °C | 28% | 100% | 86% | 770 mm Hg | S 174° 2.31 (2.33) m/s | 0 |
| 23:00 | Pilvine | 1 °C | 28% | 100% | 86% | 770 mm Hg | SSE 167° 2.31 (2.5) m/s | 0 |
Ust'-Gavrilovka kaardil
Andmeallikad ja metoodika
Meie ilmaprognoosid põhinevad professionaalsel ilmaandmete pakkujal, mis koondab andmeid riiklikelt ilmateenistustelt, satelliidivaatlustelt, radarivõrkudelt ja enam kui 80 000 ilmajaamalt üle maailma. Prognoosiandmeid uuendatakse mitu korda päevas. Me teisendame toorandmed selgeteks kokkuvõteteks – tuulekiirus m/s-des, rõhk mmHg-des – et saaksite oma päeva enesekindlalt planeerida.